Nyhet

FC SHOW MØTER VIDAR I POL-TURNERINGEN

Av ø.s., 21.10.2010 00:00

Pol-Turneringen er en tradisjonsrik høstturnering i lokalfotballen. FC Show deltar for fjerde gang. Beste plassering er en kvartfinaleplass. 2.divisjonslaget Vidar blir FC Show sin første motstander. Kanskje er Pål Eidsvåg tilbake fra et langt skademareritt også?? Her er oppsettet:

POL                                                         FC Show

SIF 1                                                        Vidar

Vardeneset                                              Buøy

Hundvåg                                                 Vaulen

Mastra                                                     SIF 2

Jarl                                                           Tasta        

 

Man 1-11            

Kl 17,30     POL           -        SIF 1                   Terje Olsen

Kl 18,45     Hundvåg    -        Vardeneset          Eirik Sunde

Kl 20,00     Mastra       -        Jarl                      Enok Aspelund

Tir 2-11

Kl 17.30     Buøy          -        Vaulen                 Frode Kleppe

Kl 18.45     FC Show    -        Vidar                   Halvor Briskemyr

Kl 20.00     SIF 2          -        Tasta                   Harald Ulseth

Ons 3-11

Kl 17.30     POL           -        Mastra                Eirik Sunde

Kl 18,45     Hundvåg    -        Jarl                      Trond Hjelseth

SIF 1 - Vardeneset spilles Ons 17-11

Tor 4-11

Kl 17,30     Vidar          -        Buøy                    Lars Dahlgren

Kl 18,45     FC Show    -        SIF 2                   Harald Ulseth

Kl 20,00     Vaulen        -        Tasta                   Enok Aspelund                     

Man 8-11

Kl 17.30     Buøy          -        Tasta                   Trond Hjelseth   

Kl 18,45     FC Show    -        Vaulen                 Terje Olsen

Kl 20,00     Vidar          -        SIF 2                   Enok Aspelund

Tir 9-11

Kl 17,30     Hundvåg    -        POL                    Eirik Sunde

Kl 18,45     Jarl            -        Vardeneset          Halvor Briskemyr

Kl 20,00     SIF 1          -        Mastra                Harald Ulseth

Ons 10-11

Kl 17,30     Vidar          -        Vaulen                 Frode Kleppa

Kl 18,45     Tasta          -        FC Show             Lars Dahlgren

Kl 20,00     Buøy          -        SIF 2                   Terje Olsen                  

Tor 11-11

Kl 17,30     Jarl            -        POL                    Harald Ulseth

Kl 18,45     Mastra       -        Vardeneset          Eirik Sunde

Kl 20,00     SIF 1          -        Hundvåg              Enok Aspelund

Man 15-11

Kl 17.30     POL           -        Vardeneset          Frode Kleppa

Kl 18,45     SIF 1          -        Jarl                      Lars Dahlgren

Kl 20,00     Mastra       -        Hundvåg              Enok Aspelund

Tir 16-11   

Kl 17,30     SIF 2          -        Vaulen                 Halvor Briskemyr

Kl 18,45     FC Show    -        Buøy                    Harald Ulseth

Kl 20,00     Vidar          -        Tasta                   Terje Olsen

Ons 17-11

Kl 17,30     SIF 1          -        Vardeneset          Eirik Sunde                 

 

                           Kvartfinaler

Man  22-11          Kamp

Kl      18.00          1                 Vinner Pulje 1     -        4 plass pulje 2

Kl      19.15          2                 Vinner Pulje 2     -        4 plass Pulje 1

 

Tir    23-11          Kamp

Kl      18.00          3                 2 plass Pulje 1     -        3 plass Pulje 2

Kl      19.15          4                 2 plass Pulje 2     -        3 plass Pulje 1

 

 

Semifinaler

Tor    25-11          Kamp

Kl      17.30          5                 Vinner kamp 1    -        Vinner kamp 4

Kl      19.30          6                 Vinner kamp 2    -        Vinner kamp 3

 

Finale

 

Lør   27-11

Kl      13.00                             Vinner kamp 5    -        Vinner kamp 6

| | |